Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Zima, póki co jest dosyć łaskawa, ale gminne służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg gminnych są już w gotowości. Ponieżej publikujemy mapę Gminy Baranów z podziałem na rejony za które odpowiedzialne są wskazane jednostki OSP.

Kolorem czerwonym oznaczono na mapie drogi krótych odśnieżenie będzie priorytetowe (I kolejność odśnieżania), pozostałe drogi gminne odśnieżane będą w drugiej kolejności. Dla mieszkańców dostępny jest również alarmowy numer telefonu 602 650 971 dotyczący odśnieżania.

odsniezanie-2016

geoportal-sdi-baranow.png

 

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl