Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

panele... złóż wniosek w WFOŚiGW w Warszawie !

WFOŚiGW w Warszawie w swojej ofercie na 2017 r. przygotował program, w ramach którego osoby fizyczne mogą ubiegać się o dofinansowanie na zakup i montaż kolektorów słonecznych, pomp ciepła i instalacji fotowoltaicznych. Wnioski można składać od 9 stycznia br. do wyczerpania pieniędzy w programie, ale nie później niż do 29 września br.

Dofinansowanie można otrzymać w formie niskooprocentowanej pożyczki do 100 % kosztów kwalifikowanych planowanej inwestycji oraz w formie bezzwrotnej dotacji.
Na zakup i montaż kolektorów słonecznych dofinansowanie w formie dotacji wynosi do 50 % kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 5 tys. zł dla jednego beneficjenta. Przy zakupie i montażu pomp ciepła można otrzymać dotację do 40 % kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 15 tys. zł dla jednego mieszkańca. Na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej dofinansowanie w formie dotacji wynosi do 40 % kosztów kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 8 tys. zł dla jednego klienta. W każdym z trzech ww. przypadków istnieje możliwość zwiększenia dofinansowania do 100 % kosztów kwalifikowanych w formie pożyczki.

Dokumenty można składać w centrali biura Funduszu w Warszawie oraz w wydziałach zamiejscowych w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Dokumenty dotyczące programu 2017-OA-7 pn. „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza poprzez zakup i montaż kolektorów słonecznych, zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej, zakup i montaż pomp ciepła" dostępne są w zakładce STREFA BENEFICJENTA/PROGRAMY 2017/Osoby fizyczne.

Informacje: tel. (+48) 22 504 41 00; fax (+48) 22 504 41 39

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria