przychodnia-goleNZOZ Gole Medycyna rodzinna Barbara Kwiatek zaprasza do udziału w prozdrowotnym programie profilaktycznym. Program będzie trwał trwającym od 16 stycznia do 28 lutego bieżącego roku. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy akcji proszą o telefoniczną rejestrację, pod nr 46 856 07 26.

• W ramach programu profilaktyki przerostu gruczołu krokowego dla mężczyzn 45+ NZOZ oferuje USG gruczołu krokowego oraz bezpłatne badanie PSA (koszt 70 zł).
  • W ramach programu profilaktyki miażdżycy dla pacjentów 40+ przychodnia oferuje USG wątroby i aorty, a także bezpłatne badanie cholesterolu (koszt 70 zł).
  • W ramach profilaktyki tarczycy dla kobiet NZOZ proponuje USG tarczycy oraz bezpłatne badanie TSH (koszt pakietu to 70 zł).

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam