Aktualności

herb-gminy-baranow

  • Zarejestruj się

radio-bogoria-logo

Gmina Baranów od dłuższego czasu współpracuje z grodziskim "Radio Bogoria". Efektem tej współpracy są nie tylko patronaty medialne, którymi radio obejmuje imprezy o charakterze kulturalnym, odbywające się na terenie naszej gminy, ale również cykliczne audycje radiowe poświęcone gminie Baranów. Poniżej udostępniamy Państwu do wysłuchania dwa wywiady których w ramach "Dnia z Gminą Bwaranów" udzieliły: Pani Bożena Stegienko - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie w którym mowa jest m.in. o przygotowaniach do nadchodzących ferii zimowych, oraz Pani Julita Lipińska animatorka kultury oraz instruktorka działającej w gminie młodzieżowej grupy teatralnej.

Geoportal Gminy Baranów

Menu Główne

Start

Nasza

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Kalendarium

kwiecień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl