Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

radio-bogoria-logo

Gmina Baranów od dłuższego czasu współpracuje z grodziskim "Radio Bogoria". Efektem tej współpracy są nie tylko patronaty medialne, którymi radio obejmuje imprezy o charakterze kulturalnym, odbywające się na terenie naszej gminy, ale również cykliczne audycje radiowe poświęcone gminie Baranów. Poniżej udostępniamy Państwu do wysłuchania dwa wywiady których w ramach "Dnia z Gminą Bwaranów" udzieliły: Pani Bożena Stegienko - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Baranowie w którym mowa jest m.in. o przygotowaniach do nadchodzących ferii zimowych, oraz Pani Julita Lipińska animatorka kultury oraz instruktorka działającej w gminie młodzieżowej grupy teatralnej.

geoportal-sdi-baranow.png

 

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl