gops-logoW związku z art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.) zwracamy się z zapytaniem ofertowym o cenę dostaw/ usług /robót budowlanych

1. Zamawiający
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie
96-314 Baranów, ul. Armii Krajowej 89
tel/fax 0 46/ 856 03 17
e-mail: gops_baranow@ poczta.onet.pl

2. Przedmiot zamówienia
Zakup usług na wykonanie, dostarczanie i wydawanie gorących posiłków dwudaniowych dla uczniów Zespołu Szkół w Baranowie, Zespołu Szkół w Bożej Woli, Zespołu Szkół w Kaskach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golach w ilości ok. 40 sztuk dziennie

3. Termin realizacji zamówienia
2 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r. od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w czasie trwania nauki w szkołach

4. Cena jest jedynym kryterium oceny ofert.
5. Inne istotne warunki zamówienia

W skład usługi wchodzi:
1) przygotowanie posiłków dwudaniowych -zupa na wywarze mięsnym lub warzywnym oraz drugie danie z surówką o wartości odżywczej i kalorycznej zgodnej z wymogami obowiązującymi w żywieniu dzieci i młodzieży dla grupy wiekowej od 7 do 16 lat.
Jadłospis powinien opierać się na wykorzystaniu sezonowości występowania produktów, z wykorzystaniem mięsa wieprzowego, wołowego, filetów z kurczaka i filetów rybnych.
Posiłki powinny być przygotowane zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, muszą być urozmaicone, sporządzone z pełnowartościowych produktów.
2) zapewnienie naczyń i sztućców
3) dostarczenie i rozdanie posiłków w niżej wymienionych szkołach:
Zespół Szkół w Baranowie, Zespół Szkół w Bożej Woli, Zespół Szkół w Kaskach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Golach.
Dostawca zobowiązany jest przez cały czas realizacji niniejszego zamówienia posiadać decyzję właściwego inspektora sanitarnego o dopuszczeniu obiektu do przygotowania w nim posiłków dla potrzeb zbiorowego żywienia dzieci oraz dopuszczeniu środka transportu do przewozu posiłków dla potrzeb zbiorowego żywienia dzieci .

6. Sposób przygotowania oferty.
Ofertę sporządzić należy na załączonym druku „OFERTA”.
Ofertę sporządzić należy w języku polskim, w formie pisemnej, na maszynie, komputerze, nieścieralnym atramentem lub długopisem. Oferta winna być podpisana przez osobę upoważnioną. W przypadku składania oferty w siedzibie zamawiającego lub pocztą na kopercie należy umieścić napis: „Zapytanie ofertowe na zakup usług na wykonanie, dostarczanie i wydawanie gorących posiłków dwudaniowych dla uczniów Zespołu Szkół w Baranowie, Zespołu Szkół w Bożej Woli, Zespołu Szkół w Kaskach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Golach w 2017 roku”.
Ofertę złożyć można osobiście u zamawiającego, pocztą, pocztą elektroniczną na adres:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Baranowie
96-314 Baranów, ul. Armii Krajowej 89
tel/fax 0 46/ 856 03 17
e-mail: gops_baranow@ poczta.onet.pl
lub faksem pod nr 46 856 03 17.
Do oferty należy dołączyć:
1. decyzję właściwego inspektora sanitarnego o dopuszczeniu obiektu do przygotowania w nim posiłków dla potrzeb zbiorowego żywienia dzieci oraz dopuszczeniu środka transportu do przewozu posiłków dla potrzeb zbiorowego żywienia dzieci.
Miejsce i termin złożenia oferty.
Ofertę złożyć należy do dnia 2016.12.20 do godz. 12.00.

Halina Tomczyszyn
Kierownik GOPS W Baranowie