Szanowni Państwo! W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem strategii rozwoju gminy Baranów, uprzejmie informujemy, że w dniach 18.05.2015-18.06.2015 zostanie przeprowadzona ankieta na próbie losowo wybranych mieszkańców gminy. Ankieta dotyczyć będzie badania opinii mieszkańców na temat warunków życia w gminie i satysfakcji z realizacji usług publicznych. Osobami upoważnionymi przez Wójta do przeprowadzenia ankiety będą pracownicy urzędu: Wioletta Mechocka, Angelika Majewicz oraz Beata Włodarczyk. Prosimy Państwa o życzliwe podejście do prac ankieterów.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam