Wiadomości z Gminy

herb

  • Zarejestruj się

zbozeOrganizatorzy zapraszają artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, oraz firmy i instytucje związane z rolnictwem do wzięcia udziału w Dożynkach Gminnych, które odbędą się 30 sierpnia 2015 w Cegłowie na terenie klubu sportowego Orion w Cegłowie.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą, organizatorzy zastrzega sobie prawo wyboru Wystawców oraz rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych, dlatego też o przyznaniu miejsca handlowego zadecyduje kolejność napływania kart zgłoszeniowych oraz rodzaj oferowanego asortymentu.

Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy składać drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na numer 46 8581368 do dnia 10 sierpnia 2015 roku. Wystawcy zostaną powiadomieni o wynikach wyboru do dnia 15 sierpnia 2015 r. drogą e-mailową i telefonicznie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

pdf-iconKarta zgłoszeniowa

geoportal-sdi-baranow.png

 

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl