Urząd Gminy w Baranowie uprzejmie informuje, iż do dnia 06.08.2015 r. można składać wnioski o oszacowanie szkód w uprawach rolnych w związku z wystąpieniem suszy.

Przypominamy, iż wnioski źle wypełnione i niekompletne nie będą rozpatrywane. Załącznikiem do wniosku jest kopia wniosku o dopłaty bezpośrednie (ARiMR).

Wnioski dla Rolników dostępne są u sołtysów; w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baranowie i Kaskach; w sekretariacie Urzędu Gminy w Baranowie.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

pdf-icon Wniosek o oszacowanie szkód - do pobrania

* W przypadku gdy Wojewoda Mazowiecki nie powoła Komisji ds. Oszacowania Szkód na terenie Gminy Baranów, wnioski pozostaną bez rozpatrzenia.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam