Przypominamy, że w celu uzyskania zwrotu akcyzy zawartej w cenie paliwa rolniczego, w terminie od 1 lutego 2016 r. do 29 lutego 2016 r. należy złożyć do Wójta gminy Baranów wniosek wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2015 r. do 31 stycznia 2016 roku.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam