15 kwietnia, o godzinie 12:00, w bibliotece w Kaskach odbędzie się spotkanie, celem którego będzie wypełnienie ankiet dotyczących Obszarów Szczególnie Narażonych Azotanami.

Wyniki ankiet są konieczne do sporządzenia międzynarodowego raportu, aby dać za dość unijnej dyrektywie, dzięki czemu będzie można pozyskać dodatkowe środki z UE. Od wyników tego raportu będą zależały przyszłe fundusze z Brukseli.

Ankieta zajmie 15 - 20 minut , a odpowiedzi są proste - często wybór TAK/NIE. Bardzo prosimy o pomoc i serdecznie zapraszamy

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam