piorin-logoPaństwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa Oddział w Grodzisku Mazowieckim informuje, że dla wygody rolników uruchominy został  dedykowany Internetowy System Sygnalizacji Agrofagów. Agrofagi to wszelkie niepożądane organizmy (patogeny, szkodniki i chwasty), szkodliwe dla roślin uprawnych, płodów rolnych oraz zwierząt. W serwisie tym publikowane są na bieżąco komunikaty związane z możliwym zagrożeniem upraw. Informacje aktualizowane są codziennie.

Bezpośredni link do Systemu Sygnalizacji Agrofagów.

Z systemu można również korzystać poprzez stronę naszego Informatora poprzez menu OGŁOSZENIA/Komunikaty

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam