Komunikaty

herb

  • Zarejestruj się

zbozeOrganizatorzy zapraszają artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, oraz firmy i instytucje związane z rolnictwem do wzięcia udziału w Dożynkach Gminnych, które odbędą się 30 sierpnia 2015 w Cegłowie na terenie klubu sportowego Orion w Cegłowie.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię wystawienniczą, organizatorzy zastrzega sobie prawo wyboru Wystawców oraz rozplanowania rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych, dlatego też o przyznaniu miejsca handlowego zadecyduje kolejność napływania kart zgłoszeniowych oraz rodzaj oferowanego asortymentu.

Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy składać drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na numer 46 8581368 do dnia 10 sierpnia 2015 roku. Wystawcy zostaną powiadomieni o wynikach wyboru do dnia 15 sierpnia 2015 r. drogą e-mailową i telefonicznie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

pdf-iconKarta zgłoszeniowa

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria