azbestPodobnie jak w latach ubiegłych, także i w tym roku przeprowadzona zostanie zbiórka zalegających na terenie naszej gminy wyrobów zawierających szkodliwy dla zdrowia azbest. Na ostatniej przedświątecznej sesji, Rada Gminy Baranów podjęła stosowną uchwałę i w związku z tym Urząd Gminy w Baranowie informuje, iż od dnia 4 kwietnia 2016 roku do dnia 15 maja 2016 roku trwał będzie nabór wniosków o odbiór, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest zalegających na nieruchomościach.
Niezbędne dokumenty (druk wniosku, oświadczenie i regulamin odbioru odpadów azbestowych) dostępne są w kancelarii Urzędu Gminy w Baranowie, ul. Armii krajowej 87.

Ponadto komplet druków w formie elektronicznej w postaci plików pdf do wydrukowania samodzielnie dostępny jest także na stronie Informatora Gminy Baranów (LINK).
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z kancelarią Urzędu Gminy pod numer telefonu 0 46 858 13 50.

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam