Dotyczy ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Baranów w roku 2018.

Zmienia się brzmienie punktu 2 ogłoszenia o otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Baranów w roku 2018, na następujące:

"Na realizację zadań wymienionych w punkcie 1 przewidziana została w budżecie kwota w wysokości 70 000 zł."

Obszar lotniska
Witam, Według kolejnej z mapek wschodnia granica CPK kończy się na strumyku Pisia Tuczna zaraz za Stanisławowem. Wybudowany dom jest położony od Pisi w linii prostej 300 metrów we wsi Basin. Jak takie grunty będą brane pod uwagę? Jak wyglądają plany infrastruktury drogowo-kolejowej dl...
wtorek, 19, czerwiec 2018
Piłowski