pkp-plkW związku z planowanymi remontami i przebudową przejazdów kolejowych nastąpią utrudnienia komunikacyjne na przejazdach kolejowych w Żabach i Bożej Woli Uprzejmie informujemy o utrudnieniach związanych z remontami przejazdów kolejowych:

- przejazd kolejowy w km 34,296 w m. Boża Wola - w nocy 24/25.04.2018 r. w godzinach: 23:00 - 05:00 nastąpi zamknięcie przejazdu

- przejazd kolejowy w km 35,797 w m. Żaby - w nocy 25/26.04.2018 r. w godzinach: 23:00 - 05:00 nastąpi zamknięcie przejazdu.

Dodatkowo przejazd kolejowy w km 28,451 na ul. Grodziskiej w m. Błonie - w nocy 23/24.04.2018 r. w godzinach: 23:00 - 5:00 nastąpi zamknięcie przejazdu.

BRZYWCZY
ceny wykupu
Mam 2 uwagi do proponowanych cen wykupu: 1.) Ceny transakcji w gminie Baranów są niższe niż w sąsiednich gminach. Rolnicy, których grunty zostaną wykupione nie będą mogli kupić gruntów o takiej samej powierzchni w sąsiednich gminach. Dlatego ceny wykupu gruntów powinny być oparte o ś...
piątek, 13, kwiecień 2018
Pakuła
Pomoc w realizacji budowy CPK
Szanowny Panie, chciałbym zapytać - czy można w jakiś sposób pomóc przy realizacji projektu budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego?
niedziela, 18, marzec 2018
Malinowska
Wykup ziem pod budowę CPK
Dzień dobry, W jaki sposob właściciele ziem rolnych zostaną powiadomieni o możliwości sprzedaży ziem pod budowę CPK?W jaki sposób ustalona zostanie cena sprzedaży za metr kwadratowy?? Pozdrawiam