W związku z trwającą falą upałów rolnicy, którzy ponieśli straty w uprawach mogą składać wnioski o powołanie Komisji do szacowania strat. W chwili obecnej można składać wstępny, odręczny wniosek w którym powinny się znaleźć minimum następujące dane:
- rodzaj i ogólna powierzchnia uprawy,
- procentowa wartość strat na uprawie,
- kilka zdjęć dokumentujących faktyczny stan upraw.

Wnioski należy składać do 29 czerwca 2018 roku w sekretariacie Urzędu Gminy w Baranowie. Więcej informacji pod telefonem: 602650971

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam