fetting-festiwal-2120 marca w Zespole Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego, odbyła się III edycja konkursu "Moje Serce To Jest Muzyk" w ramach eliminacji gminnych do II Ogólnopolskiego Fetting Festiwal.

Uroczystość rozpoczął Piotr Masłowicz, który wykonał piosenkę "To trudna rzecz".

Jury w składzie: Katarzyna Natkańska, Agnieszka Sztabnik, Piotr Masłowicz, Krystian Krzemiński i Dariusz Dąbrowski oceniło 11 uczestników, którzy wykonywali piosenki z repertuaru Alicji Majewskiej.

W kategorii kl. I-III
1 miejsce - Paulina Piwowarska ("Odkryjemy miłość nieznaną")
2 miejsce - Weronika Kołodziejak ("Odkryjemy miłość nieznaną")
3 miejsce - Alicja Taraszewska ("Być kobietą")

W kategorii IV-VI
1 miejsce - Zuzanna Lonca ("Odkryjemy miłość nieznaną")
2 miejsce - Maciej Michalak ("Jeszcze się tam żagiel bieli")
3 miejsce - Oliwia Śpikowska ("Na przekór wszystkim będę spać")

W kategorii gimnazjum
1 miejsce Aleksandra i Katarzyna Kołkowskie ("Każdy z nas się narodził")
2 miejsce - Natalia Szymańczak ("Być kobietą")
3 miejsce - Natalia Duda ("Kocham cię życie")

Nagrodę publiczności otrzymała Paulina Piwowarska, która gościnnie wystąpi podczas II Fetting Festiwal.
Jesienią tego roku, podczas Fetting Festiwal Gminę Baranów reprezentować będą Aleksandra i Katarzyna Kołkowskie.
Gratulujemy!

Transmisje obrad

Zuchniewicz
Witam