Działalność Młodzieżowej Rady

herb-gminy-baranow

Chociaż wielu z nas w natłoku codziennych spraw zdążyło już zapewne zapomnieć o minionych świętach, chcielibyśmy na chwilę cofnąć się w czasie i jeszcze raz poczuć przedświąteczną, pełną radości atmosferę. 9 grudnia przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Baranów sprawili najmłodszym mieszkańcom naszej gminy nie lada niespodziankę i przyjechali z wizytą do gminnego przedszkola w Golach.

Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że młodzieżowi radni przywieźli ze sobą olbrzymi wór bombek, które wspólnie z przedszkolakami ozdabiali najprzeróżniejszymi sposobami. W "ruch" poszły farby, nożyczki, klej, złota i srebrna folia, kolorowe papierki. Spędzony razem czas umilały dźwięki świątecznych piosenek, wprowadzając wszystkich w radosny i ciepły świąteczny nastrój. Żal było się rozstawać, a dzieci pytały, kiedy ich starsi koledzy odwiedzą je znowu.

Młodzieżowa Rada Gminy Baranów dziękuje tą drogą Pani Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego za możliwość zorganizowania spotkania i jakże miłe przyjęcie.

Geoportal Gminy Baranów

Nasza