Działalność Młodzieżowej Rady

herb

  • Zarejestruj się

Chociaż wielu z nas w natłoku codziennych spraw zdążyło już zapewne zapomnieć o minionych świętach, chcielibyśmy na chwilę cofnąć się w czasie i jeszcze raz poczuć przedświąteczną, pełną radości atmosferę. 9 grudnia przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Baranów sprawili najmłodszym mieszkańcom naszej gminy nie lada niespodziankę i przyjechali z wizytą do gminnego przedszkola w Golach.

 

Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że młodzieżowi radni przywieźli ze sobą olbrzymi wór bombek, które wspólnie z przedszkolakami ozdabiali najprzeróżniejszymi sposobami. W "ruch" poszły farby, nożyczki, klej, złota i srebrna folia, kolorowe papierki. Spędzony razem czas umilały dźwięki świątecznych piosenek, wprowadzając wszystkich w radosny i ciepły świąteczny nastrój. Żal było się rozstawać, a dzieci pytały, kiedy ich starsi koledzy odwiedzą je znowu.

 

Młodzieżowa Rada Gminy Baranów dziękuje tą drogą Pani Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego za możliwość zorganizowania spotkania i jakże miłe przyjęcie.

 

geoportal-sdi-baranow.png

 

szkoly-i-przedszkole

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria

gminny-program-azbest

SUW Kaski

OSP Boża Wola

partnerskie-gminy-baranow

Warto odwiedzić

Powiat grodziski
www.powiat-grodziski.pl

Centrum Kultury w Grodzisku
www.centrumkultury.eu

Radio Bogoria
www.radiobogoria.eu

Gmina Grodzisk
www.grodzisk.pl

Biblioteka w Grodzisku
www.biblioteka.grodzisk.pl

Miasto i Gmina Błonie
www.blonie.pl

Centrum Kultury w Błoniu
www.centrumkultury.com.pl

Bramki
www.bramki.com.pl