Działalność Młodzieżowej Rady

herb

  • Zarejestruj się

Chociaż wielu z nas w natłoku codziennych spraw zdążyło już zapewne zapomnieć o minionych świętach, chcielibyśmy na chwilę cofnąć się w czasie i jeszcze raz poczuć przedświąteczną, pełną radości atmosferę. 9 grudnia przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Baranów sprawili najmłodszym mieszkańcom naszej gminy nie lada niespodziankę i przyjechali z wizytą do gminnego przedszkola w Golach.

 

Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że młodzieżowi radni przywieźli ze sobą olbrzymi wór bombek, które wspólnie z przedszkolakami ozdabiali najprzeróżniejszymi sposobami. W "ruch" poszły farby, nożyczki, klej, złota i srebrna folia, kolorowe papierki. Spędzony razem czas umilały dźwięki świątecznych piosenek, wprowadzając wszystkich w radosny i ciepły świąteczny nastrój. Żal było się rozstawać, a dzieci pytały, kiedy ich starsi koledzy odwiedzą je znowu.

 

Młodzieżowa Rada Gminy Baranów dziękuje tą drogą Pani Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego za możliwość zorganizowania spotkania i jakże miłe przyjęcie.

 

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria