Wydarzenia Sportowe

Wydarzenia sportowe

Jak co roku Zespól Szkól im. Orła Białego w Kaskach staje się stolicą Gminnego Tenisa Stołowego. W dniach 7 i 8 luty 2015 roku rozegrano już po raz czwarty Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym. Ciekawostką jest również fakt , że po raz pierwszy w naszej Gminie odbyły się mistrzostwa w warcabach. W sobotę turniej tenisa stołowego rozpoczęli uczniowie i uczennice szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Oto wyniki końcowe:

W dniach 18 i 20 lutego 2015 r. w Zespole Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli odbyły się Mistrzostwa Gminy Baranów w Piłce Siatkowej w kategorii dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Kolejność turnieju:

Gimnazja (dziewczęta)

1. Zespół Szkół im. Orła Białego w Kaskach (opiekun Pan Adam Pietruszewski)
  2. Zespól Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Bożej Woli (opiekun Pan Tomasz Mariański)
  3. Zespól Szkół im. Jana Pawła II w Baranowie (opiekun Pani Anna Szlaga)

Wyniki Spotkań:

ZS Kaski – ZS Baranów 2:1 (25:21), (17:25), (15:8)

ZS Kaski – ZS Boża Wola 2:1 (23:25), (25:20), (15:8)

ZS Boża Wola – Baranów 2:1 (25:16), (19:25), (16:14)

Kolejność turnieju

Gimnazja (chłopcy)

1. Zespół Szkół im. Orła Białego w Kaskach (opiekun Pan Adam Pietruszewski)