Strategia Rozwoju Gminy

herb

  • Zarejestruj się

Strategia Rozwoju Gminy

wójt gminy baranów andrzej kolekSzanowni Państwo

W związku z zarządzeniem nr 94/2015, z dnia 4 listopada br. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Baranów na lata 2015-2025, chciałem zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Baranów, zarówno osoby indywidualne jak również przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, związki zawodowe, organizacje spółdzielcze, młodzieżowe, kobiece, religijne, sportowe, stowarzyszenia oraz inne organizacje zrzeszające mieszkańców Gminy Baranów, które prowadzą swoją działalność na obszarze Gminy Baranów do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących w/w projektu Strategii.

Konsultacje prowadzone będą w terminie od 5 do 30 listopada 2015 roku, zaś ich przeprowadzenie ma na celu zebranie Państwa opinii na temat projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Baranów lata 2015-2025.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie badania opinii z wykorzystaniem formularza ankietowego.

Projekt Strategii wyłożony jest do publicznego wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Baranów, ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów, w godzinach pracy urzędu oraz dodatkowo w Gminnej Bibliotece Publicznej, gminnych zespołach szkolnych oraz u sołtysów.

We wskazanych powyżej miejscach dostępne są również wspomniane powyżej formularze ankietowe.
Dodatkowo, komplet materiałów dotyczących Strategii w formie elektronicznej (pliki pdf) dostępny jest na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Baranów, pod adresem: http://bip.gmina-baranow.pl oraz na stronie internetowej Informatora Gminy Baranów: http://www.gmina-baranow.pl, w zakładce "Ogłoszenia-Komunikaty"

W celu zgłoszenia zmian do projektu Strategii należy wypełnić formularz i złożyć go w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie, ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

Transmisje obrad

projekty-unijne

Indeks Jakości Powietrza

referendum-w-baranowie

cpk-pytania-do-pelnomocnika-rzadu

program pos banner ogolny 200x300

Najnowsze pytania do pełnomocnika

Zuchniewicz
Witam
Witam mam pytanie jest nas czworo rodzeństwa i mamy spadek po ojcu jest podzielone i nie wiadomo gdzie co ma i to z tym zrobić. Tam idzie szybką kolej i lotnisko proszę o informację. Pozdrawiam
niedziela, 23, wrzesień 2018
Dwużnik
Plany CPK
Witam Pana Pełnomocnika, Czy kiedyś ktoś doczeka się na jakąś konkretną odpowiedź co dalej z tą wspaniałą inwestycją czy dalej będziemy zbywani propagandą sukcesu dobrej zmiany???? Pozdrawiam Suweren
czwartek, 20, wrzesień 2018
Marek
Działka
Witam, Grunt, który posiadam to działka(grunty rolne gr 5) nie posiadająca mpzp, z dostępem do drogi, do zmiany jej przeznaczenia potrzebne jest jedynie uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Działka ta znajduje się w obszarze potencjalnego Centralnego Portu Komunikacyjnego, jeżeli prognoz...
sobota, 18, sierpień 2018

ustawa-antysmogowa

geoportal-gminy-baranow

program-usuwania-azbestu

gminy-partnerskie

szkoly-i-przedszkole

SUW Kaski

OSP Boża Wola

Menu Główne

Start

Gmina

Informacje

Ogłoszenia

e-Urząd

Galeria