Strategia Rozwoju Gminy

wójt gminy baranów andrzej kolekSzanowni Państwo

W związku z zarządzeniem nr 94/2015, z dnia 4 listopada br. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Baranów na lata 2015-2025, chciałem zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Baranów, zarówno osoby indywidualne jak również przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, związki zawodowe, organizacje spółdzielcze, młodzieżowe, kobiece, religijne, sportowe, stowarzyszenia oraz inne organizacje zrzeszające mieszkańców Gminy Baranów, które prowadzą swoją działalność na obszarze Gminy Baranów do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących w/w projektu Strategii.

Konsultacje prowadzone będą w terminie od 5 do 30 listopada 2015 roku, zaś ich przeprowadzenie ma na celu zebranie Państwa opinii na temat projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Baranów lata 2015-2025.

Konsultacje przeprowadzone będą w formie badania opinii z wykorzystaniem formularza ankietowego.

Projekt Strategii wyłożony jest do publicznego wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Baranów, ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów, w godzinach pracy urzędu oraz dodatkowo w Gminnej Bibliotece Publicznej, gminnych zespołach szkolnych oraz u sołtysów.

We wskazanych powyżej miejscach dostępne są również wspomniane powyżej formularze ankietowe.
Dodatkowo, komplet materiałów dotyczących Strategii w formie elektronicznej (pliki pdf) dostępny jest na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Baranów, pod adresem: http://bip.gmina-baranow.pl oraz na stronie internetowej Informatora Gminy Baranów: http://www.gmina-baranow.pl, w zakładce "Ogłoszenia-Komunikaty"

W celu zgłoszenia zmian do projektu Strategii należy wypełnić formularz i złożyć go w siedzibie Urzędu Gminy w Baranowie, ul. Armii Krajowej 87, 96-314 Baranów lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wójt Gminy Baranów
Andrzej Kolek

Transmisje obrad

Zuchniewicz